Afgan Rasulov Udemy Eğitim Setleri - Pcderslerim | Photoshop Dersleri | Video Montaj Eğitimi

Afgan Rasulov Udemy Eğitim Setleri

Udemy eğitimlerime gösterdiğiniz büyük ilgi için teşekkür ederim!

A'dan Z'ye Photoshop CC 2018 Dersleri | Afgan Rasulov

Photoshop CC Dersleri: Başlangıç, orta ve ileri Photoshop Kursu. Bridge CC ve Fotoğrafçılara özel Camera RAW Öğrenin!

Fotoğrafçılar için Video Düzenleme, Montaj Eğitimi

Fotoğrafçılar için düğün videosu, düğün klibi, özel gün videoları, doğum hikayesi, video düzenleme hakkında her şey. Size söz veriyoruz eğitimi bitirdikten sonra 10 dakikadan kısa sürede muhteşem montajlar yapabileceksiniz!

YouTube Kanal Geliştirme ve SEO Formülleri

"A'dan Z'ye YouTube Para Kazanma Sırları" YouTube izlenme arttırma hakkında her şey. Sıralamada her zaman önde çıkın. Ruhi Çenet, Duygu Köseoğlu gibi milyonlarca izlenmesi olan kanalları yöneten uzman anlatıyor.

Photoshop CC Profesyonel Fotoğraf Düzenleme Rötuş Teknikleri

Fotoğraf rötuş için Photoshop eğitim seti ile high-end retouch, profesyonel fotoğraf düzenleme tenkiğini öğreneceksiniz. Fotoğraflarında mükemmellik isteyenler, bu eğitim tam size göre!

AŞAĞIDAKİ EĞİTİMLER İNDİRİMDE! SADECE 27TL

**İndirim sevgililer gününe kadar geçerlidir.

Sıfırdan Premiere Pro CC ile Müzik Klibi Yapımı ve Montajı

Pratik ve uygulamalı video yapma programı Adobe Premiere Pro video düzenleme ve video montaj programını öğrenin. Profesyonel geçiş efektleri eklemenin en pratik ve püf noktalarını öğreneceksiniz!

Photoshop Lightroom CC 2019 | Fotoğraf Düzenleme Eğitim Seti

Fotoğrafçılar için sıfırdan Adobe Photoshop Lightroom CC 2019 fotoğraf düzenleme video eğitim seti. Adobe Photoshop Lightroom CC ile fotoğraflarınızı profesyonelce düzenlemeye başlayın! Hızlı öğrenme dersleri ile hemen uygulamaya başlayacaksınız!


NOT: Eğitim setlerinin içine yeni videolar eklenmektedir. Seti bir defa satın almanız yeterlidir. Eklenen yeni videolar için ekstra para ödemek zorunda değilsiniz. Ayrıca 30 gün para iade garantisi mevcut. Udemy dünyanın en büyük eğitim platformu. Her zaman güvenebilirsiniz.


Blogger tarafından desteklenmektedir.