Pcderslerim Çalışma Dosyalarını Nasıl İndirebilirim (Detaylı anlatım) - Pcderslerim | Photoshop Dersleri | Video Montaj Eğitimi

Pcderslerim Çalışma Dosyalarını Nasıl İndirebilirim (Detaylı anlatım)

Yazıyı yazmaya başlamadan başlamak isterim burada detaylı olarak Çalışma dosyalarını nasıl indirebilirsiniz ile ilgili bilgiyi burada paylaştım. Lütfen ince ayrıntısına kadar okuyun.

Belkide en fazla aldığım sorulardan "Çalışma dosyaları nerede, nasıl indirebilirim". Bazen "Sen nasıl adamsın koysana linklerini" gibi atarlanan arkadaşlarımızda oluyor. Hani derler ya her işin kendi zorluğu vardır. Benim işin zorluğu da dosya paylaşımı yapabileceğim güvenilir bir adresin olmaması. Mecbur farklı bulut web siteleri kullanıyorum. Çok fazla dosya var ve bunları paylaşmak imkansız. Kontrolünü yapmak mümkün değil. Bazen bazı dosyalar silinebiliyor, web sitesi benim paylaştığım klasörü siliyor ve bunun gibi bir sürü sorun. Onun için tüm dosyaları yedekliyorum.

Eğer aradığınız bir dosyayı bulamazsanız lütfen aşağıdaki forma tıklayarak video linkini paylaşınız. Temin etmeye çalışacağım. Form linki: https://goo.gl/forms/vksMNOivchpJVTZ62

Küçük bir hatırlatma. YouTube ile ilgili eğitim seti çıkardım. Kanal takipçilerine özel indirim linkini buraya bırakıyorum.

Uzmanından YouTube Kanal Geliştirme ve SEO Formülleri Eğitim Set'ini %72 indirim ile 50 TL'ye satın almak için tıklayın.

#1 Çalışma dosyasını indirmek için birinci aşama aşağıdaki linke tıklayın.

O link benim. Bana tıkla

Linke tıkladıktan sonra kafanız karışabilir. Çünkü sayfa rusça. Ama korkmayın. Bir sonraki aşamaya geçelim.


#2 Klasörü açtıktan sonraki aşama

Klasörü açtıktan sonra bir çok dosyanın olduğunu fark edeceksiniz. Hepsini indirebilirsiniz ama denemeyin. Çok ağır bir dosya. Aynı zamanda indirmeniz size bir fayda sağlamayacak. Videoları izlemediğiniz sürece bir şey ifade etmezler. Windows işletim sisteminde Ctrl+F, Mac OS'ta Cmd+F kombinasyonlarına basarak klasör içerisinde arama yapabilir ve dosyayı aratabilirsiniz. Dosya adı video adı ile aynı olduğu için çok hızlı bir şekilde dosyayı bulacaksınız.

#3 Dosyayı bulduktan sonra indirme aşaması

Dosyayı bulduktan sonra klasörün içerisine girin. Fotoğraftaki gibi indirmek istediğiniz dosyaları seçin ve son olarak yukarıda yer alan "Скачать" rusçadan "İndirme" anlamına gelen butona tıklayarak indirme işlemini başlatın. Fotoğrafa dikkatle bakarsanız zaten hızlıca çözersiniz.

Son olarak

Pcderslerim, Afgan Rasulov'u takip eden siz koca yürekli insanların video izlemeyi sevdiğinizi biliyorum. Onun için eğer makale anlaşılır gelmediyse aşağıda Pcderslerim Çalışma Dosyaları Nerede ve Nasıl İndiririm başlıklı videoyu izleyebilirsiniz. Videodaki web sitesi güncellenmiştir. Sizi ilgilendiren bölüm birinci dakikadan başlıyor. İyi seyirler. Blogger tarafından desteklenmektedir.