Top Ad unit 728 × 90

Photoshop

Bölüm 0: Bridge ile Önizleme Neden Önemli? (Adobe Photoshop Eğitim Seti)Adobe Photoshop eğitim setimizin ilk bölümünde Adobe Bridge ile önzileme nasıl yapılır olacak.


Adobe Photoshop CS6, Temel Dersler, Photoshop Dersleri, Photoshop Kursu, Online Photoshop kursu olarak YouTube üzerinden size ücretsiz olarak sunuyoruz.

Pcderslerim ile Adobe Photoshop programını öğrenmeye ilk adım olarak gördüğümüz ve bilmen gerekenler arasında Adobe Bridge hem Photoshop öğrenmende kolaylık sağlar hemde Tasarım sürecinde hızına hız katar.

Tasarımcıların, fotoğraf sanatçılarının ve yaratıcı profesyonellerin yaygın kullandığı Adobe Bridge kullanarak tasarımlarında ve projelerinde nasıl gezindiklerini, ve bunları nasıl organize ettiklerini ve yerleştirdiklerini öğrenin. Adobe Photoshop ile entegre edilerek portfolyona doğrudan müdahale et.

Photoshop ile çalışmaya başlamadan önce Bridge ile çalışmalarını önizleme yap.

Bridge, yaratıcı projelerin için ihtiyacın olan tüm medya oluşumlarına yönelik merkezi bir erişim sağlar. Kolaylıkla toplu düzenlemeler yapın, maskeler ekleyin ve hatta merkezileştirilmiş renk tercihleri ayarlayın.

Bridge iş akışını basitleştirir ve düzenli olmanı sağlar.

Portfolyonuzu Bridge arayüzünde görüntüleyebilir toplu ya da tek çalışmalarınızı düzenleyebilirsiniz. Adobe Bridge Renk ayarları filtreleme resim boyutlarını düzenleme gibi işlemlerde hızlı ve kullanışlı kolaylık sağlar.

Adobe Bridge CS6 Profesyonel Fotoğraf makinenden çektiğiniz görselleri NEF yada RAW formatlarında Bilgisayarında görüntüleyebilir bu program sayesinde düzenlemeler yapabilir ve Jpeg formatına dönüştürebilirsin.

Photoshop CS6 Eğitim Seti’nin ilk dersi olan BridgeCS6 ile Önizleme videosu çalışmanı düzenlemeye nereden başlamanız gerektiğini anlatıyor. Dilediğin zaman dilediğin yerde videoyu ücretsiz olarak izle.

Photoshop Eğitim Seti içerisinde bir çok video barındırır Bridge CS6 ile Önizleme Eğitim setinin ilk videosu olup. Photoshop programı için bir ön eğitim olarak görebilirsin

Diğer videolarımız düzenli olarak eklenecek ve istekleriniz doğrultusunda güncelenecektir.

Eğitimlerini izlediğin için teşekkürler. Destek olmak için gönderinin altına yorum bırakmayı unutmayın.

Grafik tasarım programı Photoshop ile ilgili online ücretsiz özel türkçe ders paylaşımları yapıyoruz. Her bir çalışma türkçe özel ders. Özel türkçe dersleri diyorum çünkü eğitimlerimizin kalitesine güveniyoruz. Üst seviye eğitimlerimize bakmayı unutmayın.
Bölüm 0: Bridge ile Önizleme Neden Önemli? (Adobe Photoshop Eğitim Seti) Reviewed by Afgan Rasulov on 12/14/2017 Rating: 5
All Rights Reserved by Pcderslerim © from 2011
Powered by Blogger

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.