Top Ad unit 728 × 90

Bölüm 2: Camera Raw ile Fotoğrafı keskinleştirme ve vinyet efekti eklemeAdobe Camera Raw ile Fotoğrafı keskinleştirme ve vinyet efekti ekleme işlemi çok basit ve zevkli. Photoshop Eğitim Seti'nin 3. dersi olan Camera Raw ile Fotoğrafı keskinleştirmek, vinyet efekti eklemek videosu size Photoshop'u kullanmadan fotoğrafı keskinleştirme kenarlık yani vinyet ekleme işleminin nasıl yapılacağını gösterir.

Camera Raw ile canlı ön izleme yapabildiğimiz için fotoğrafı keskinleştirmek işlemi yapmak çok basit!

Bridge programını açıp düzenlemek istediğin fotoğrafı seç ve CTRL+ R tuşlarına basalım. Karşımızda Camera Raw Sağ tarafta yer alan panellerden effect seçeneğine geldikten sonra amount değeri verdiğimizde kolayca vinyet efektini fotoğrafa eklendiğini görebilirsin. ilk adımı bitirdik.

Şimdi sırada keskinleştirme işlemi var, bu da basit bir yöntemle bir kaç dakika ayırarak yapabilirsin. ilk adımdan sonra panellerden details seçeneğine tıkla ve sharpening değerlini zevkine göre ayarla.

Sonuç olarak; önceki hali ile son haline baktığında aradaki farkı görebilirsin.
Bölüm 2: Camera Raw ile Fotoğrafı keskinleştirme ve vinyet efekti ekleme Reviewed by Afgan Rasulov on 12/21/2017 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Lisans sahibi Afgan Rasulov ©
Blogger tarafından desteklenmektedir, Eğitmen Afgan Rasulov

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Tema resimleri Jason Morrow tarafından tasarlanmıştır. Blogger tarafından desteklenmektedir.